GBJ25005-06-G
Comchip TechnologyComchip Technology
GBJ25005-06-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GBJ25005-06-G
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului RECTIFIER BRIDGE 25A 50V GBJ
Foi de date: GBJ25005-06-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GBJ25005-06-G
Număr parc GBJ25005-06-G Producător Comchip Technology
Descriere RECTIFIER BRIDGE 25A 50V GBJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52152 pcs Fișa cu date GBJ25005-06-G.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 50V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 12.5A
Tehnologie Standard Pachetul dispozitivului furnizor GBJ
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SIP, GBJ Alte nume GBJ25005-G-06
GBJ25005-G-06-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Single Phase descriere detaliata Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 50V Curent - Mediu rectificat (Io) 25A