CSRV065V0P
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSRV065V0P
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 5V 9V SC70-6
Foi de date: CSRV065V0P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSRV065V0P
Număr parc CSRV065V0P Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 5V 9V SC70-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88784 pcs Fișa cu date CSRV065V0P.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 5V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 9V
Tensiune - Defalcare (Min) 6V Canale unidirecționale 4
Tip Steering (Rail to Rail) Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-6
Serie - Protecția liniei electrice Yes
Power - vârf de vârf - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Alte nume 641-1305-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.5A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa -