ATV04A6V5J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A6V5J-HF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATV04A6V5J-HF
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA
Foi de date: ATV04A6V5J-HF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATV04A6V5J-HF
Număr parc ATV04A6V5J-HF Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1103227 pcs Fișa cu date ATV04A6V5J-HF.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 6.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.22V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA (DO-214AC)
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 35.71A