1.5KE6.8A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE6.8A-G
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 5.8V 10.5V DO201
Foi de date: 1.5KE6.8A-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE6.8A-G
Număr parc 1.5KE6.8A-G Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 5.8V 10.5V DO201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393107 pcs Fișa cu date 1.5KE6.8A-G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 5.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 10.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 6.46V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-201
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 142.86A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1.5KE6.8A-E3/54
1.5KE6.8A-E3/54
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 5.8V 10.5V 1.5KE
In stoc: 350151 pcs
Descarca: 1.5KE6.8A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE6.8A-E3/51
1.5KE6.8A-E3/51
In stoc: 71445 pcs
Descarca: 1.5KE6.8A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE6.8A B0G
1.5KE6.8A B0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO201