1.5KE120CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE120CA-G
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 102V 165V DO201
Foi de date: 1.5KE120CA-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE120CA-G
Număr parc 1.5KE120CA-G Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 102V 165V DO201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 323596 pcs Fișa cu date 1.5KE120CA-G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 102V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 165V
Tensiune - Defalcare (Min) 114V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-201 Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 9.09A Capacitate @ Frecventa -