GDA1238-48BB
Comair RotronComair Rotron
GDA1238-48BB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GDA1238-48BB
Producator / Marca: Comair Rotron
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Foi de date: 1.GDA1238-48BB.pdf2.GDA1238-48BB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GDA1238-48BB
Număr parc GDA1238-48BB Producător Comair Rotron
Descriere FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6313 pcs Fișa cu date 1.GDA1238-48BB.pdf2.GDA1238-48BB.pdf
Lăţime 38.00mm Greutate 0.586 lb (265.81g)
Intervalul de tensiune 24 ~ 55.2VDC Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie Gryphon
RPM 3000 RPM Putere (Wați) 16.80W
Alte nume CR405 Temperatura de Operare -
Zgomot 40.8 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru - Material - Lama -
Durată de viață @ Temp. - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.350A