832202B00000
Comair RotronComair Rotron
832202B00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 832202B00000
Producator / Marca: Comair Rotron
Descrierea produsului HEATSINK STAMP 20X5X25MM
Foi de date: 1.832202B00000.pdf2.832202B00000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 832202B00000
Număr parc 832202B00000 Producător Comair Rotron
Descriere HEATSINK STAMP 20X5X25MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3968 pcs Fișa cu date 1.832202B00000.pdf2.832202B00000.pdf
Lăţime 0.787" (20.00mm) Tip Board Level
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 4.00°C/W @ 500 LFM
Formă Rectangular Serie -
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii 1.5W @ 40°C Pachetul răcit TO-220
Alte nume 832202B00000-ND
CR508
Finisare material Black Anodized
Material Aluminum Lungime 0.984" (25.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.197" (5.00mm)
Diametru - descriere detaliata Heat Sink TO-220 Aluminum 1.5W @ 40°C Board Level
Metoda de atașament Clip
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
83225
Producători: Wiha
Descriere: HAMMER SPLT HEAD/NO FACES HICKRY
In stoc: 4746 pcs
Descarca: 83225.pdf
RFQ
83223
Producători: Wiha
In stoc: 6078 pcs
Descarca: 83223.pdf
RFQ
8321SY4ZGE
8321SY4ZGE
Producători: C&K
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON 3PDT 1A 120V
Descarca: 8321SY4ZGE.pdf
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: SPACER MOUNTS LED T-1 3/4 .320"
8321SDAV2GE
8321SDAV2GE
Producători: C&K
Descarca: 8321SDAV2GE.pdf
Producători: MG Chemicals
Descriere: EPOXY
In stoc: 793 pcs
83223C
83223C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: FIXED IND 22UH 500MA 350 MOHM
Descarca: 83223C.pdf
8321SY9V8GE
8321SY9V8GE
Descarca: 8321SY9V8GE.pdf
8321SHZGE
8321SHZGE
Descarca: 8321SHZGE.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW