CS218I-50N
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS218I-50N
Producator / Marca: Central Semiconductor
Descrierea produsului DIODE RECT 50A 800V TO-218
Foi de date: CS218I-50N.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CS218I-50N
Număr parc CS218I-50N Producător Central Semiconductor
Descriere DIODE RECT 50A 800V TO-218 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6487 pcs Fișa cu date CS218I-50N.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.9V Tensiune - Stare Off 800V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-218
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-218-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TO-218 Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 50A
Starea curent - oprit (Max) 20µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 500A @ 100Hz
Curent - Țineți (Ih) (Max) 80mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 80mA