CMPD3003C TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMPD3003C TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMPD3003C TR
Producator / Marca: Central Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Foi de date: CMPD3003C TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMPD3003C TR
Număr parc CMPD3003C TR Producător Central Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145281 pcs Fișa cu date CMPD3003C TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.15V @ 300mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 180V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume CMPD3003C CT
CMPD3003C CT-ND
CMPD3003CCT
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Standard Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 180V 200mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1nA @ 125V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 200mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CMPD3003S BK
CMPD3003S BK
Producători: Central Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
In stoc: 6864 pcs
Descarca: CMPD3003S BK.pdf
RFQ
CMPD3003 BK
CMPD3003 BK
Descriere: DIODE GEN PURP 180V 200MA SOT23
In stoc: 731644 pcs
Descarca: CMPD3003 BK.pdf
RFQ
CMPD3003 TR
CMPD3003 TR
Descarca: CMPD3003 TR.pdf
Producători: Central Semiconductor Corp
Descriere: DIODE GEN PURP 50V 250MA SOT23