BZX84C6V2 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C6V2 TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C6V2 TR
Producator / Marca: Central Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
Foi de date: BZX84C6V2 TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C6V2 TR
Număr parc BZX84C6V2 TR Producător Central Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 214321 pcs Fișa cu date BZX84C6V2 TR.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23
Serie - Putere - Max 350mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C6V2 DKR
BZX84C6V2 DKR-ND
BZX84C6V2CSDKR
BZX84C6V2DKR
BZX84C6V2DKR-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 4V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C6V2-7-F
BZX84C6V2-7-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
In stoc: 2678110 pcs
Descarca: BZX84C6V2-7-F.pdf
RFQ
BZX84C6V2-E3-18
BZX84C6V2-E3-18
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
In stoc: 2694596 pcs
Descarca: BZX84C6V2-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C68-HE3-18
BZX84C68-HE3-18
Descriere: DIODE ZENER 68V 300MW SOT23-3
Descarca: BZX84C68-HE3-18.pdf
BZX84C6V2-G3-08
BZX84C6V2-G3-08
Descarca: BZX84C6V2-G3-08.pdf
BZX84C6V2 RFG
BZX84C6V2 RFG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Descarca: BZX84C6V2 RFG.pdf
BZX84C68LT1G
BZX84C68LT1G
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 68V 225MW SOT23-3
Descarca: BZX84C68LT1G.pdf
BZX84C68LT1
BZX84C68LT1
Descarca: BZX84C68LT1.pdf
BZX84C6V2-7
BZX84C6V2-7
Descarca: BZX84C6V2-7.pdf
BZX84C6V2-E3-08
BZX84C6V2-E3-08
Descarca: BZX84C6V2-E3-08.pdf
BZX84C68-HE3-08
BZX84C68-HE3-08
Descarca: BZX84C68-HE3-08.pdf
BZX84C6V2-G3-18
BZX84C6V2-G3-18
Descarca: BZX84C6V2-G3-18.pdf
BZX84C6V2
BZX84C6V2
Descriere: DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
Descarca: BZX84C6V2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW