PMC01C230
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMC01C230
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului SPDT MULTIFUN RELAY
Foi de date:
Starea stocului 491 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMC01C230
Număr parc PMC01C230 Producător Carlo Gavazzi
Descriere SPDT MULTIFUN RELAY Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 491 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 230VAC Metoda inițierii temporizării Input Voltage
Metoda de ajustare a timpului Screwdriver Slot Stilul de terminare Plug In, 11 Pin (Octal)
Serie PMC01 Tipul releului Mechanical Relay
Tipul de montare Socketable Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Funcţie Programmable (Multi-Function) descriere detaliata Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC Socketable
Timp de intarziere 0.1 Sec ~ 100 Hrs Rating de contact @ Voltaj 8A @ 250VAC