IA18ASN14DOM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IA18ASN14DOM1
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului SEN PROX BS M18 2W DC NO
Foi de date: IA18ASN14DOM1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IA18ASN14DOM1
Număr parc IA18ASN14DOM1 Producător Carlo Gavazzi
Descriere SEN PROX BS M18 2W DC NO Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1265 pcs Fișa cu date IA18ASN14DOM1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12 V ~ 36 V Stilul de terminare Connector
ecranare Unshielded Serie IA
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.551" (14mm)
Frecvență de răspuns 400Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M18
Tipul de ieșire NPN-NO, 2-Wire Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material - Corp Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.551" (14mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M18