GSB632PC20
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GSB632PC20
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului MCB UL1077 C 2P 20A
Foi de date: GSB632PC20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GSB632PC20
Număr parc GSB632PC20 Producător Carlo Gavazzi
Descriere MCB UL1077 C 2P 20A Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3245 pcs Fișa cu date GSB632PC20.pdf
Tensiunea nominală - AC 277V Serie GSB63
Alte nume 1864-2338 Numărul de polonezi 2
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tensiunea de iluminare (nominala) - lumină None
Ratingul curent 20A Întrerupător tip Thermal Magnetic
Tipul actuatorului Lever
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GSB632PC16
GSB632PC16
Producători: Carlo Gavazzi
Descriere: MCB UL1077 C 2P 16A
In stoc: 4149 pcs
Descarca: GSB632PC16.pdf
RFQ
GSB632PC10
GSB632PC10
Producători: Carlo Gavazzi
Descriere: MCB UL1077 C 2P 10A
In stoc: 4107 pcs
Descarca: GSB632PC10.pdf
RFQ
GSB632PC2
GSB632PC2
Descriere: MCB UL1077 C 2P 2A