GMB631PC35
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB631PC35
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC
Foi de date: GMB631PC35.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GMB631PC35
Număr parc GMB631PC35 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4226 pcs Fișa cu date GMB631PC35.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 60V Tensiunea nominală - AC 240V
Serie GMB63 Alte nume 1864-1323
Numărul de polonezi 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Tensiunea de iluminare (nominala) -
lumină None Ratingul curent 35A