CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Foi de date: CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18
Număr parc CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18 Producător Cardinal Components
Descriere CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174254 pcs Fișa cu date CX5Z-A5B2C5-70-8.0D18.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Serie CX5 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 370-1174-2
CX5ZA5B2C5708.0D18
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 18pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm)
Frecvența toleranței ±20ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 8MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 Ohms
descriere detaliata 8MHz ±20ppm Crystal 18pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead