CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20
Număr parc CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20 Producător Cardinal Components
Descriere CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 270021 pcs Fișa cu date CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serie CSM1 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz HC-49S
Alte nume 370-1104-2
CSM1ZA5B2C31504.0D20
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 4MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 150 Ohms
descriere detaliata 4MHz ±30ppm Crystal 20pF 150 Ohms HC-49S