CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
Foi de date: CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18
Număr parc CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18 Producător Cardinal Components
Descriere CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 225372 pcs Fișa cu date CSM1Z-A0B2C3-50-19.6608D18.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serie CSM1 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz HC-49S
Alte nume 370-1084-2
CSM1ZA0B2C35019.6608D18
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 18pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 19.6608MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 Ohms
descriere detaliata 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms HC-49S