CPPT4-A7BR-11.0592TS
Prezentarea produsului
Număr parc: CPPT4-A7BR-11.0592TS
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului OSC XO 11.0592MHZ TTL PC PIN
Foi de date: CPPT4-A7BR-11.0592TS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPPT4-A7BR-11.0592TS
Număr parc CPPT4-A7BR-11.0592TS Producător Cardinal Components
Descriere OSC XO 11.0592MHZ TTL PC PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13751 pcs Fișa cu date CPPT4-A7BR-11.0592TS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 8-DIP, 4 Leads (Half Size) producție TTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.60mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 11.0592MHz
descriere detaliata 11.0592MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size) Curent - aprovizionare (Max) 45mA