CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Prezentarea produsului
Număr parc: CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ
Foi de date: CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Număr parc CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0 Producător Cardinal Components
Descriere OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10746 pcs Fișa cu date CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FIPO™ CPPD
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
producție CMOS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Înălţime 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență - ieșire 2 -
Frecvență - ieșire 1 24.4196MHz, 35MHz descriere detaliata CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 25mA Rezonator de bază Crystal