CPPC7L-A7BR-166.6666TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPPC7L-A7BR-166.6666TS
Producator / Marca: Cardinal Components
Descrierea produsului OSC XO 166.6666MHZ CMOS SMD
Foi de date: CPPC7L-A7BR-166.6666TS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPPC7L-A7BR-166.6666TS
Număr parc CPPC7L-A7BR-166.6666TS Producător Cardinal Components
Descriere OSC XO 166.6666MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39475 pcs Fișa cu date CPPC7L-A7BR-166.6666TS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie FIPO™ CPP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 166.6666MHz
descriere detaliata 166.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA