TST36RA00
CannonCannon
TST36RA00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TST36RA00
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG 36POS PNL MNT
Foi de date: TST36RA00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
105 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TST36RA00
Număr parc TST36RA00 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG 36POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16903 pcs Fișa cu date TST36RA00.pdf
Serie Trident Rectangular Spațierea rândului 0.200" (5.08mm)
Pas 0.200" (5.08mm) ambalare Bulk
Alte nume 1003-2480
192923-6050-ND
TST36RA00-ND
Număr de rânduri 4
Numărul de poziții 36 Notă Contacts Not Included
Caracteristici - Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm) Tip de contact Male or Female