| Număr parc | TST10RD01T | Producător | Cannon |
|---|---|---|---|
| cantitate valabila | 14236 pcs | Fișa cu date | TST10RD01T.pdf |
| Voltaj | 250V | terminare | Solder |
| Stil | Board to Cable/Wire | invaluindu | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Trident Slimline | Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.200" (5.08mm) | ambalare | Bulk |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C | Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All | Numărul de poziții | 10 |
| Tipul de montare | Through Hole | Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Materialul de izolație | Polyamide (PA), Nylon | Înălțimea izolației | 0.911" (23.15mm) |
| Culoarea izolației | Black | Ingress Protection | - |
| Caracteristici | Mounting Flange | Tipul de fixare | Latch Holder |
| descriere detaliata | Connector Header Through Hole 10 position 0.200" (5.08mm) | Ratingul curent | 10A |
| Tip de contact | Male Pin | Contact Formă | Circular |
| Materiale de contact | - | Lungime de contact - Postare | 0.185" (4.70mm) |