TBF22-10PS
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TBF22-10PS
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN ADAPTER 4P-4P F-M PNL MNT
Foi de date: TBF22-10PS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 788 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TBF22-10PS
Număr parc TBF22-10PS Producător Cannon
cantitate valabila 788 pcs Fișa cu date TBF22-10PS.pdf
Voltaj 1250VAC, 1750VDC ecranare Unshielded
Shell Size - Introduceți (Convertiți la) 22-10 Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) 22-10
Serie MIL-DTL-5015, CA ambalare Bulk
Orientare (Convertiți la) N (Normal) Orientare (convertire de la) N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de poziții (Conversia la) 4
Numărul de poziții (de la) 4 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
include - Materialul carcasei Aluminum Alloy
Finisarea locuințelor Chromate Culoarea carcasei Olive
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata Circular Connector Standard 4/4 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Ratingul curent 22A