PV76W22-41PL
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76W22-41PL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 554 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76W22-41PL
Număr parc PV76W22-41PL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 554 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.656" (42.06mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16 (14), 20 (27)
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV76W22-41P
PV76W22-41P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS