PV76W16-26SW
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76W16-26SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 371 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76W16-26SW
Număr parc PV76W16-26SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 371 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV76W16-26SW
PV76W1626SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV76W16-8S L/C
PV76W16-8S L/C
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE