PV76W14-19PW
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76W14-19PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 684 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76W14-19PW
Număr parc PV76W14-19PW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 684 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV76W14-19PW
PV76W1419PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV76W14-19PL
PV76W14-19PL
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
In stoc: 781 pcs
Descarca:
RFQ
PV76W14-19P
PV76W14-19P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP