PV76W12-10SL
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76W12-10SL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 604 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76W12-10SL
Număr parc PV76W12-10SL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 604 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.043" (26.49mm)