PV76L22-55PW
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76L22-55PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 592 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76L22-55PW
Număr parc PV76L22-55PW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 592 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV76L22-55PW
PV76L2255PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold