PV76L14-19S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV76L14-19S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 567 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV76L14-19S
Număr parc PV76L14-19S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 567 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 066848-0010
IPV76L14-19S
PV76L1419S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold