PV75W12-10S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75W12-10S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV75W12-10S
Număr parc PV75W12-10S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5694 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 067863-0002
IPV75W12-10S
IPV75W12-10S-ND
PV75W1210S-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold