PV75L20-39S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75L20-39S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 322 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV75L20-39S
Număr parc PV75L20-39S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 322 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 39
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -