PV75L14-19SL
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75L14-19SL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 618 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV75L14-19SL
Număr parc PV75L14-19SL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 618 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 14-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Electroless Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.183" (30.05mm)