PV74W24-19S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74W24-19S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV74W24-19S
Număr parc PV74W24-19S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3728 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 067861-0004
IPV74W24-19S
IPV74W24-19S-ND
PV74W2419S-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV74W24-61S
PV74W24-61S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
In stoc: 4139 pcs
Descarca:
RFQ
PV74W24-61P
PV74W24-61P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
In stoc: 3461 pcs
Descarca:
RFQ
PV74W24-19SL
PV74W24-19SL
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT