PV74L22-55SX
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74L22-55SX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV74L22-55SX
Număr parc PV74L22-55SX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4357 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV74L22-55SX
PV74L2255SX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold