PV74L22-21S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74L22-21S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT
Foi de date: PV74L22-21S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 462 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74L22-21S
Număr parc PV74L22-21S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 462 pcs Fișa cu date PV74L22-21S.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series II, PV
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Codul producătorului PV74L22-21S Diametru mare furnizat 22-21
Caracteristici - Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT Ratingul curent -
Curent - maxim / contact Bayonet Lock Materiale de contact N (Normal)
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV74L22-21P
PV74L22-21P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
In stoc: 561 pcs
Descarca: PV74L22-21P.pdf
RFQ
PV74L20-39S
PV74L20-39S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
In stoc: 512 pcs
Descarca:
RFQ
PV74L22-21SL
PV74L22-21SL
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT