PV74L14-18S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74L14-18S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 481 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74L14-18S
Număr parc PV74L14-18S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 481 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 066839-0008
IPV74L14-18S
IPV74L14-18S-ND
PV74L1418S-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold