PV71W14-12S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV71W14-12S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 635 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV71W14-12S
Număr parc PV71W14-12S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 635 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV71W14-12S
PV71W1412S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold