PV71L14-15P
Prezentarea produsului
Număr parc: PV71L14-15P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV71L14-15P
Număr parc PV71L14-15P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4743 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 066821-0005
IPV71L14-15P
IPV71L14-15P-ND
PV71L1415P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold