PV70L18-32S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV70L18-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 593 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV70L18-32S
Număr parc PV70L18-32S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 593 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 066814-0004
IPV70L18-32S
IPV70L18-32S-ND
PV70L1832S-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV70L18-11P
PV70L18-11P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
In stoc: 422 pcs
Descarca:
RFQ
PV70L18-32PL
PV70L18-32PL
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
In stoc: 704 pcs
Descarca:
RFQ
PV70L18-32SX
PV70L18-32SX
Descriere: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
In stoc: 677 pcs
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN
In stoc: 4762 pcs
Descarca: PV70L20-16P.pdf
PV70L18-8P
PV70L18-8P
Descriere: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP