MTB1-60SL79
Prezentarea produsului
Număr parc: MTB1-60SL79
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO
Foi de date: MTB1-60SL79.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 635 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MTB1-60SL79
Număr parc MTB1-60SL79 Producător Cannon
Descriere MICRO Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 635 pcs Fișa cu date MTB1-60SL79.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie MT
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Alte nume 095367-0027
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 60
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate -
Materialul de izolație Diallyl Phthalate (DAP) Înălțimea izolației -
Culoarea izolației - Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare -
descriere detaliata 60 Position Connector Through Hole Ratingul curent 3A