MTB1-16SS-2
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTB1-16SS-2
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO
Foi de date: MTB1-16SS-2.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MTB1-16SS-2
Număr parc MTB1-16SS-2 Producător Cannon
Descriere MICRO Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 1309 pcs Fișa cu date MTB1-16SS-2.pdf
Tipul sârmei Discrete Sârmă ecartament 24-32 AWG
Serie MTB Spațierea rândului -
Pas 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Alte nume 095279-0028 Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
descriere detaliata 16 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG Tip de contact Socket