MS3108R28-22PW
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3108R28-22PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS
Foi de date: 1.MS3108R28-22PW.pdf2.MS3108R28-22PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3108R28-22PW
Număr parc MS3108R28-22PW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6886 pcs Fișa cu date 1.MS3108R28-22PW.pdf2.MS3108R28-22PW.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Orientare W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Caracteristici Backshell, Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 22A, 135A