MS3108R22-14P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3108R22-14P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS
Foi de date: 1.MS3108R22-14P.pdf2.MS3108R22-14P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3108R22-14P
Număr parc MS3108R22-14P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4336 pcs Fișa cu date 1.MS3108R22-14P.pdf2.MS3108R22-14P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3108R22-14P
MS3108R2214P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -