MS3108E22-19P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3108E22-19P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 14POS RT ANG W/PINS
Foi de date: 1.MS3108E22-19P.pdf2.MS3108E22-19P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3108E22-19P
Număr parc MS3108E22-19P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 14POS RT ANG W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6431 pcs Fișa cu date 1.MS3108E22-19P.pdf2.MS3108E22-19P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 14
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 22A