MS3106R22-10S
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3106R22-10S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS
Foi de date: 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3106R22-10S
Număr parc MS3106R22-10S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5557 pcs Fișa cu date 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
Voltaj 1250VAC, 1750VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Backshell, Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Ratingul curent 22A
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Silver
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3106R204S
MS3106R204S
Producători: Cannon
Descriere: CIRCULAR
In stoc: 2227 pcs
Descarca: MS3106R204S.pdf
RFQ
MS3106R20-8S
MS3106R20-8S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT