MS3106R20-22P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3106R20-22P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS
Foi de date: 1.MS3106R20-22P.pdf2.MS3106R20-22P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3106R20-22P
Număr parc MS3106R20-22P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3792 pcs Fișa cu date 1.MS3106R20-22P.pdf2.MS3106R20-22P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3106R20-22P
MS3106R2022P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 74A Contact Finisare Grosime - Împerechere -