MS3106F28-22PZ
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3106F28-22PZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Foi de date: 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3106F28-22PZ
Număr parc MS3106F28-22PZ Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4976 pcs Fișa cu date 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 28-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3106F28-22PZ
MS3106F2822PZ
Orientare Z Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 135A Contact Finisare Grosime - Împerechere -