MS3106F22-19P
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3106F22-19P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Foi de date: 1.MS3106F22-19P.pdf2.MS3106F22-19P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3106F22-19P
Număr parc MS3106F22-19P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5020 pcs Fișa cu date 1.MS3106F22-19P.pdf2.MS3106F22-19P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3106F22-19P
MS3106F2219P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 14 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3106F22-18SF16
MS3106F22-18SF16
Producători: Cannon
Descriere: ER 8C 8#16 PIN PLUG
In stoc: 1467 pcs
Descarca: MS3106F22-18SF16.pdf
RFQ
MS3106F22-19P W/P CAP
MS3106F22-19P W/P CAP
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: ER 14C 14#16 PIN PLUG
In stoc: 4623 pcs
Descarca:
RFQ
MS3106F22-19PW
MS3106F22-19PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Descarca: MS3106F22-19PW.pdf
MS3106F22-19PX
MS3106F22-19PX
Descarca:
MS3106F22-19PF187
MS3106F22-19PF187
Descarca: MS3106F22-19PF187.pdf
MS3106F22-18SY
MS3106F22-18SY
Descriere: ER 8C 8#16 SKT PLUG
MS3106F22-18SW
MS3106F22-18SW
Descriere: CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Descarca: MS3106F22-18SW.pdf
MS3106F22-19PW
MS3106F22-19PW
Descriere: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Descarca: MS3106F22-19PW.pdf
MS3106F22-18SZ
MS3106F22-18SZ
Descriere: ER 8C 8#16 SKT PLUG
MS3106F22-18SX
MS3106F22-18SX
MS3106F22-19P
MS3106F22-19P
Descarca: MS3106F22-19P.pdf
MS3106F22-18SF187
MS3106F22-18SF187
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN PLUG FMALE 8POS SLVR SLDR
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW