MS3106F22-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3106F22-18PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MS3106F22-18PW
Număr parc MS3106F22-18PW Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3358 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500VAC, 700VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 8 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Codul producătorului MS3106F22-18PW Diametru mare furnizat 22-18
Caracteristici Strain Relief Descriere extinsă 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR Ratingul curent 22A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact W
Contactați Finish Thickness Silver Tip conector Plug, Male Pins
Diametrul cablului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3106F22-18P
MS3106F22-18P
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
In stoc: 1573 pcs
Descarca: MS3106F22-18P.pdf
RFQ
MS3106F22-18S
MS3106F22-18S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT