MS3102R28-22PZ
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102R28-22PZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102R28-22PZ.pdf2.MS3102R28-22PZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3102R28-22PZ
Număr parc MS3102R28-22PZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4559 pcs Fișa cu date 1.MS3102R28-22PZ.pdf2.MS3102R28-22PZ.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 28-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3102R28-22PZ
MS3102R2822PZ
Orientare Z Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 135A Contact Finisare Grosime - Împerechere -